Petroff Forjana aneb život s Husky

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1116":
blacicek
Pokud nějaké fotky nebo videa z výstav máme, jsou vždy přiložena na konci článku.
táta
chtěl bych vidět nějaké foto, nebo video ze soutěže
blacicek
Péťo děkuji, tvé příspěvky jsou vždy hrozně milé. Je to nakonec zásluha i lidí jako jsi ty, protože nás s Peťkou moc inspirují. Oběma Vám s přejeme hodně dalších úspěchů a hlavně ať jsou prcci zdaví a moc nezlobí :-)

PS: A vidět tě chci taky, něco musíme domluvit :-)
Peťa@Casey
Ahojky Domi a Peťko, co říct.. když koukám na všechny ty aktivity, nové akce a videjka, které jsem dotěď neviděla O:-), tak jenom smekám kloubouk a moc se těším až se někde potkáme! smiley
ForjanaBohemia
Dominiko jsme na Vás moc pyšní.Tvé aktivity s Péťou jsou krásné.Jde vidět,že vše co spolu cvičíte,děláte s radostí a s láskou.Přejeme Vám moc úspěchů a zdravíčka.

Těšíme se na další setkání.Marta
____________________________
Forjana Bohemia
blacicek
Thanks for a nice notice smiley
http://arangmops.jimdo.c
Hello! I from Ukraine. On Internet open spaces has glanced on your site. At you very beautiful and informative site. Dogs simply charming. I wish you the further successes in our common cause and nursery prosperity. Yours faithfully, Angela.

Honza a Mishka
Jo a jak se tady koukám, tak bych chtěl poprosit jestli by jste mi poslali nějaké info o koloběžce kterou jste si koupili... Mishka už po nějaké taky pošilhává :-)
Honza a Mishka
Ahoj Dominiko, Martine a samozdřejmě Peťko! Po dlouhé době Vás moc zdravím. Dnes jsme doma sami a tak brouzdáme po netu a ze stránek Forjany jsme se dostali sem k Vám. Doufáme, že se máte dobře a že se zase někdy potkáme!!! Hezký víkend Honza a Mishka :-)
blacicek
Děkuji za pochvalu.Peťulka nám radost určo dělá :-). Taky se moc těším, až se opět uvidíme a budu držet palečky, ať můžeš mít chlupaté štěstí, co nejdřív :-)

1  
2  
3  
4