Petroff Forjana aneb život s Husky

Diskuze

Prosím, zanechte vzkaz

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3306":
blacicek
Díky za pochvalu. Bohužel zatím nemáme foťák, ale máme hodné kamarády, kteří nám aspoň občas Peťku vyfotí :-)

Táta
prohlédl jsem si Tvé a péťovi stránky a moc se mi to líbilo.

Máš to hezky udělané, chtělo by to víc fotek
blacicek
No tentokrát nám nadávat nemůžeš, nejsme boxeři :-) a hlavně ještě nemáme docvičíno bez piškotků. Uvidíme jak to bude na jaře, jestli bude Peťka pořád šikula, tak nás čekají asi zkoušky a pak se uvidí.
Irena ,Cay a Enn
Ahoj zlatíčka,tak teda nechápu,proč jste v Bráníku nezávodili smiley,víš moc dobře že už na to prostě máte....A ZM?Já bych si na Vás klidně vsadila.Za 14 dní se doufám uvidíme v Letňanech,tak pa pa
Irena ,Cay a Enn
Jůůůůů,děkujem.................
Tééééda, děkujeme. Snažíme se aktualizovat, tak doufám, že nám to vydrží.
Irena ,Cay a Enn
teeeeda hezký,inovace,dobrý......chválímesmiley
Dominika
Ahoj Livi, no trošku jsem přemýšlela, co odpovědět na tvou otázku a nějak nevím, přijde mi, že je mu to úplně jedno, baví ho prostě všechno. Teď zkoušíme i nějaké triky a dogdancing, tak uvidíme. Nějak, co s ním zkusím, to ho baví. Tak nevím, co to Kajka schovala pro nás za univerzálního psa :-). Piškotek mu samozřejmě předám
Dominika
Ahojky holky, jsem ráda, že jste nás našli. Na stránečkách jsem už byla, moc pěkné. Díky za gratulaci. Taky se těšíme, až se zase potkáme, třeba dřív než na táboře. PS: co stopy? Já zatím teda nebyla ještě ani jednou sama :-)
Lívia Baleková & Brilliant Dev
Ahoj,

citala som si o Petkovi na tetinich strankach, je to teda riaaadny sikula :-) A co ho/vas bavilo najviac z tabora ?- stopy, coursing, agility, zakl. poslusnost ? Dakujem za odpoved a posielame piskotik Petkovi :-)

1  
2  
3  
4