Petroff Forjana aneb život s Husky

Setkání Klobuky

V sobotu jsem si opět procvičila své dovednosti v řízení auta. Už před Vánoci jsme se domlouvaly s Martou (majitelkou Peťkovy sestřičky), že si k nim uděláme výlet. Moc jsem se těšila a tak jsme s Peťkou a mojí mámou vyrazili. Do Klobuk jsme dorazili úplně bez problémů (díky Martině super navigaci). Dojeli jsme k domečku, který je moc hezký a za plotem na nás vykukovaly huskouní holčičky. Teprve teď Peťka pochopil, že bude zábava. Seznámení proběhlo bez problémů a hurá na hru. Peťka se hned projevil jako pěkný dráček a holky pěkně proháněl. V baráčku se ale choval naprosto vzorně a mám z něj opravdu radost. Ovšem přesvědčit ho, aby se nechal vyfotit je trošku problém, ale i tak Marta pár fotek ukořistila. Pamelka a Peťka nezapřou, že jsou sourozenci, oba mají podobné výrazy, hned po příchodu do nových rodin Pamelka otestovala jezírko a náš Peťka bazén a oba mají obrovskou zálibu v okusování růží. Moc se těším, až návštěvu zase zopakujeme, protože není nic krásnějšího než pozorovat huskounky, jak si spolu užívají.
PS: Zjistila jsem, že existuje jedno magické slovo "Dobrůtka". Překvapená jsem nebyla jen já, ale i Marta, která chtěla udělat hromadnou fotku všech pejsanů a tak s foťákem na oku pronesla to magické slovo. jaké bylo překvapení, že na něj slyší i Peťka :-)

Po té divné bonitaci Martičky naplánovala setkání u ní společně s Kajkou. Neb už mi řízení nedělá až takové problémy, popadla jsem Peťku a tradáááá. Dojeli jsme v pohodě a Peťka si hned začal s holčičkama užívat. My se bavili o všem možném, ale hlavně pozorovali ty naše chlupáče. Je to nádhera, když si takhle užívají. U Peťky bylo znát, že je opravdu aktivní blázen, protože Marty Charlie a Meggi utahal a sám byl ve stavu blaženého lítání. Dokonce mi udělal radost, že si našel i hračku, kterou chvíli aportoval, protože holky se už odmítaly jeho lítání zúčastnit. Moc krásný výlet a už se těším na další.